Reference


Lektor nám názornými príkladmi, hrami a aktivitami snažil ukázať, aká je komunikácia dôležitá. Tréning Efektívna komunikácia bol zameraný na rozvoj osobnostných charakteristík účastníkov a plánovanie rozvoja svojich zručností v komunikácii. Komunikácia je pri mnohých profesiách nesmierne dôležitá. Jej význam na pracovisku spočíva najmä v tom, že spoluvytvára vzťahy medzi jednotlivými pracovníkmi. Poukázal aj na dôležitosť počúvania. Človek, ktorý je schopný pozorne počúvať, čo rozprávajú iní, bude neskôr vedieť správne reagovať. Je veľmi dôležité, aby sme dokázali rešpektovať názory iných aj napriek tomu, že sa nezhodujú s našimi. Lektor preukázal profesionálny prístup, ľudskosť, školenie sa nieslo vo vynikajúcej atmosfére. ĎAKUJEME!

Hornozemplínska knižnica Vranov nad Topľou.

Cez agentúru SBA sme spoločnosť GRAND POWER s.r.o. požiadali o vzdelávacie programy leadership a time management.
Lektorom pri daných vzdelávacích programoch bol p.Turoň.
Vzdelávacie programy prebiehali pod vedením p.Turoňa na vysokej profesnej a odbornej úrovni.
A bez opomenutia nesmie zostať ľudský prístup p.Turoňa.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Ďakujem
Róbert Venéczi plant manager Grand Power

Absolvoval som kurz pod vedením Mgr. Petra Turoňa, oceňujem profesionálnu znalosť problematiky, skvelý pedagogický prístup, uvedenie do problematiky s praktickými ukážkami  práce so softvérom. Touto cestou chcem zároveň vyjadriť poďakovanie p. Turoňovi z kurzu si odnášam množstvo nových informácií, cenné rady a tipy. Školenie odporúčam začiatočníkom i mierne pokročilým.

Ľubomír Varga,
TOP 3, s.r.o.

Školenie s pánom Turoňom bolo skvelé a vrelo ho doporučujeme. Pán
školiteľ je profesionál, vie sa prispôsobiť požiadavkám klienta a
zároveň má ľudský prístup. Školenie bolo príjemné, ako kolektív sme sa
zabavili, veľmi sme ocenili jeho aktivity i filmové ukážky, ktoré to
celé obohatili, oživili a my sme nemali problém celý čas ostať pozorní.
A spolu s tým sme získali aj cenné poznatky, ktoré sme okamžite dokázali
aplikovať v praxi. Už teraz sa tešíme na ďalšie školenie!

Tím Hotela Bystrička

 

Pána Mgr. Petra Turoňa som spoznala cez NPC, na jeho niekoľko dňovom vzdelávaní podnikateľov, kde sa venoval práci s programom na výrobu videa a práci s fotografiou, ktoré využili taktiež mnohí podnikatelia pre marketingové služby svojho biznis zámeru.Jeho zmysel pre detail a cit mi  boli veľmi sympatické. Mala som šťastie pracovať s ním a byť jeho žiačkou aj individuálne, keďže som žiadala Národné podnikateľské centrum o krátkodobé 10 hodinové poradenstvo a bol mi pridelený práve pán Mgr.Petr Turoň. Prečo by som si ho vybrala znova? Jeho osobné i odborné postrehy. Neskutočná trpezlivosť a flexibilita! Odborný rozhľad , kreativita a zmysel pre umenie , vytvorili zo vzdelávania s Pánom Mgr. Turoňom práve tak originálny a kvalitne strávený  čas! Odporúčam všetkým ne-podnikateľom, ktorí chcú šíriť svoje posolstvo do sveta originálnym a nezabudnuteľným spôsobom.

S vďakou
Erika Chropeň Turzová

Veľmi dobre urobený kurz, zrozumiteľne podané informácie. Všetko dôležité je jednoducho a jasne vysvetlené, zaujímavé sú aj praktické ukážky. Som veľmi spokojný Ďakujem

Miloš Silný